annakempisty.pl

Wróżenie na podstawie daty urodzenia

sty 17, 2022 porady

Istnieje coś takiego jak wróżenie z daty urodzenia. Można wówczas postawić tarota, wykorzystując liczby. Jest to szczególnie ważne, jeżeli ktoś chciałby dowiedzieć się jak o wspólnym życiu z jakąś osobą. Niekoniecznie ma to związek z życiem miłosnym. Dotyczy to również członków rodziny czy przyjaciół. Można się również dowiedzieć również o swoich talentach i predyspozycjach. Przyszłość jest przepowiadana właśnie na podstawie dat urodzenia osób, których to dotyczy.

Wspólne relacje

Jakich Informacji dostarczy wiedza dotycząca relacji i wspólnego życia? Mówi o tym, czy relacje są powiązane z obciążeniami takimi jak karma. Może ona wpływać na to, jak będzie układać się relacja między osobami. Duży wpływ ma również na relacje partnerskie, koleżeńskie, pracownicze czy relacje z rodzicami i dziećmi. Taka wróżba powie, co należy zmienić, aby relacja uległa poprawie. Pokazuje sposoby, które w tym pomogą. Również pokazuje to, czego należy unikać w relacji. Dzięki niej można dowiedzieć się dużo o związku zwłaszcza ze swoim partnerem. Pomoże wzmocnić więź i popracować nad relacją w taki sposób, aby przyniosła szczęście.

Numerologia a data urodzenia

Numerologią jest wiedza o liczbach, która pomaga w przepowiadaniu wydarzeń mających się odbyć w przyszłości. Jej początki sięgają do lat starożytnych, natomiast zaczęła się rozwijać bardziej w czasach współczesnych. Dzisiaj na podstawie liczb można się dowiedzieć bardzo wiele rzeczy, mogą również być wskazówkami. Żeby się dowiedzieć coś o sobie i swoim życiu najpierw trzeba ustalić liczbę drogi życia. Nie jest to nic innego jak zsumowanie wszystkich cyfr z daty urodzenia pojedynczo, a następnie doprowadzenie do tego, żeby otrzymać liczbę od 1 do 9. Np.: 21.12.2020 liczymy w ten sposób: 2+1+1+2+2+0+2+0 = 10 następnie 1+0 i otrzymujemy 1, co jest liczbą życia tej osoby.

Dlaczego tarot i data urodzenia?

Wiele wróżek wykorzystuje datę urodzenia swojego klienta. Łączy się wówczas tarota z numerologią. Pozwala to uzyskać lepszy obraz danej osoby. Można na podstawie tego dowiedzieć się, jaką jest osobą i jakie ma talenty, predyspozycje. Dzięki temu można się również dowiedzieć czy osoba obciążona jest karmą. Numerologia w odróżnieniu od kart tarota, zawsze pozostaje taka sama. Zakłada, że wspólne życie z człowiekiem nie ulega zmianie. Również nie zmienia się karma, która go dotyczy. Tarot i numerologia bardzo dobrze ze sobą współpracują poprzez wzajemnie uzupełnianie i dają głębszy i dokładniejszy obraz danej osoby.

Tarot i numerologia bardzo dobrze się wzajemnie dopełniają. Mogą pomóc w określeniu, jakie ktoś ma talenty czy predyspozycje, również pomagają w relacjach partnerskich, rodzinnych czy przyjacielskich. Dzięki temu można uzyskać wskazówki dotyczące swojego życia. W przypadku relacji można dowiedzieć się, w jaki sposób poprawić wzajemne stosunki, jak nad nimi pracować. Jeżeli natomiast chodzi o numerologię, to jest to wiedza o liczbach, które można opierać o daty urodzenia danych osób. Tarot w połączeniu z numerologią, pomagają uzyskać lepszy wgląd w czyjeś życie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *