annakempisty.pl

O mnie

Moja historia

Od zawsze wiedziałam, że mam sny, które po pewnym czasie stają się rzeczywistością, że widzę dużo więcej, niż to co można zobaczyć przez całe swoje życie.

 

Często widziałam sytuacje, które umiałam opisać z zegarmistrzowską precyzją, a mimo to czułam, że tych szczegółów jest wciąż za mało.

 

Wiedziałam, że potrzebuję czegoś więcej, że moja intuicja i sny potrzebują dodatkowej przestrzeni, by stać się bardziej precyzyjne.

 

I Przyszedł taki dzień, w którym postanowiłam, że chcę robić coś wielkiego dla wielu ludzi, że chcę otworzyć się na nowy rozdział w moim życiu.


Kiedy uczeń szuka mistrza zawsze go znajdzie na swojej drodze.

Postanowiłam, że moje losy zwiążą się z Tarotem. Nowy rozdział, nowa wiedza. Wyzwanie podjęte jednego dnia, z silnym przekonaniem, że to właśnie karty Tarota mają być moim drogowskazem. Bez obaw i strachu o powodzenie z ogromnym poczuciem spełnienia się już w tamtym momencie.

 

W ciągu niespełna kilku lat efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Miałam mnóstwo niesamowitych historii klientów, które się sprawdziły.

Wiedziałam, że niemożliwe nie istnieje.

Dzisiaj po ponad 27 latach pracy z klientami, setkach, milionów rozkładów kart Tarota, wiem, że wystarczy mieć silne pragnienie i, że warto je zrealizować.
Ja nazywam się Anna Kempisty. Pomagam ludziom odkrywać przyszłość i szukać najlepszych rozwiązań.