annakempisty.pl

Tarot w PCOS

sty 30, 2022 porady

Większość ludzi zapytana o to czy wierzą we wróżby odpowie uśmiechem i zaprzeczy. Jednak kto nie chciałby wiedzieć co go czeka, lub nabrać pewności co do podjętych przez siebie decyzji? Cel uświęca środki. Z wróżbami jest jak z disco polo, nikt nie słucha każdy zna. To że ludzie zaprzeczają w wiarę w wróżbiarstwo, wcale nie oznacza, że nie korzystają lub nie chcieliby tego zrobić. Człowiek nie lubi narażać się na śmieszność. Każdy z nas chyba słyszał o zaginionych osobach które zostały odnalezione dzięki pomocy wróżbitów. Ciekawymi historiami dla ludzi którzy nie do końca mogą się opowiedzieć za tym czy wierzą czy nie, są również te w których dzięki użyciu magii zostały rozwiązane sprawy kryminalne, z gatunku tych nierozwiązalnych. Magia jak widać pomaga nie tylko wtedy, kiedy chcemy dowiedzieć się co nas czeka, ale udowodniła już nie raz, że może okazać się jedynym rozwiązaniem prowadzącym do szczęśliwego zakończenia.

Magia w medycynie

Czasami zdarza się tak, że mimo kontrolowania swojego stanu zdrowia czujemy, że coś jest nie tak. Mimo przeróżnych badań, wizyt u rożnych lekarzy i ich zapewnień o tym, że wszystko jest w porządku, towarzyszący nam niepokój popycha nas do szukania pomocy gdzieś indziej, tam gdzie nawet nie myśleliśmy, że możemy ją uzyskać.

PCOS

PCOS jest to zespół policystycznych jajników. Jest on schorzeniem endokrynologicznym, diagnozowanym najczęściej u młodych kobiet w wieku rozrodczym. Choroba ta nie daje żadnych objawów bólowych, ale jest dość uciążliwa dla kobiety na nią cierpiącej. Z PCOS można żyć, jednak towarzyszące mu objawy potrafią znacznie obniżyć jakość życia kobiety. Do najczęstszych objawów należą :  nieregularne miesiączki, otyłość, nadmierne owłosienie, trądzik lub łysienie androgenowe. PCOS często może również często powodować niepłodność kobiety.  To właśnie chęć posiadania dziecka sprawia, że kobieta zaczyna poszukiwania przyczyn tego problemu. Jeżeli nie dostaje odpowiedzi od lekarzy, chwyta się każdego innego sposobu na rozwiązanie swojego problemu.

Tarot w PCOS

Przeglądając Internet, można natrafić na wiele portali dyskusyjnych, forów i stron poświęconych tematyce magii. Jest tam masa osób wypowiadających się na temat zastosowania tarota w diagnozowaniu zagadek medycznych. Znaleźć można co najmniej kilka wątków, w których kobiety dzielą się swoimi historiami o tym, jak tarot pomógł im w diagnozie PCOS. Piszą tam miedzy innymi, że lekarze nie potrafili postawić trafnej diagnozy, stosując spychologię typu nic Pani nie jest, a dzięki tarotowi nie jedna z nich dostała wskazówkę gdzie szukać przyczyny swojego samopoczucia. Tarot utwierdzał je w przekonaniu, że ich stan zdrowia, wbrew zapewnieniom lekarzy, nie jest tylko wymysłem i szukaniem problemu tam gdzie go nie ma ale czymś co warto poddać ponownej diagnostyce. Poszukując informacji na temat takiego wykorzystania tarota, możemy natrafić również na liczne podziękowania dla wróżbitów, ze strony wszystkich tych którzy skorzystali z ich pomocy i udało im się dzięki temu odnaleźć przyczynę swojego schorzenia.

Jak widać magia, tarot, wróżbiarstwo to nie tylko dobre rozwiązanie dla tych którzy chcą poznać swoja przyszłość. Dzięki internetowi – bo tam właśnie ludzie pod przykrywką względnej anionowości bo korzystanie z tego typu usług powszechnie budzi nadal, chociaż nie słusznie wstyd, dzielą się swoimi doświadczeniami i zachęcają do korzystania z usług wróżbitów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *