annakempisty.pl

Prorocze sny — wszystko o znaczeniu snów

sty 10, 2022 porady

Prorocze sny — co to właściwie takiego? Otóż są to sny, które mogą zapowiadać to, co wydarzy się w przyszłości. Czasami nazywa się je również przeczuciem czy intuicją, innym stanem świadomości. Takie sny najczęściej zapowiadają wydarzenia, które mają się wydarzyć w przeciągu kilku dni, czasami również takie, które wydarzą się w dalszej przyszłości. Często sny są interpretowane za pomocą pewnych symboli czy zdarzeń.

Interpretowanie snów poprzez sennik

Tak właściwie to interpretacja snów miała miejsce już około tysiąc lat temu, a nawet więcej. Rozpoczęło się to już w starożytności, a konkretniej w Egipcie. Wówczas zaczęto tworzyć senniki. Autorami takich senników byli głównie kapłani. W dzisiejszych czasach snami interesują się głównie osoby mające zamiłowanie do magii, jak i ezoteryki. Takie osoby tworzą senniki, które interpretuje się za pomocą pewnej symboliki. Wiele osób nawet dziś wierzy, że sny mogą odzwierciedlać przyszłe zdarzenia. Dzisiaj do interpretacji snów najczęściej używa się senników internetowych. Jednak najlepiej zwrócić się z tym do wróżki. Tłumaczę sny od wielu lat.

Sennik — co oznaczają poszczególne symbole?

Poszczególne symbole mają różne znaczenia. Odzwierciedlają pragnienia lub jakieś inne wydarzenia. Są to symbole takie jak m.in.:

  • Dziecko — sen o dziecku może oznaczać, że osoba bardzo chciałaby mieć w posiadaniu dziecko, ale nie koniecznie. Sen o dziecku może zapowiadać zmiany w życiu lub kłopoty. Może być to również wskazówką, by wykorzystać szansę, jaką daje życie.
  • Ciąża — może oznaczać, że osoba chciałaby mieć dziecko, ale nie jest to regułą. Równie dobrze ciąża może zwiastować jakieś korzystne zmiany w życiu danej osoby.
  • Zęby — zawsze zapowiadają nadchodzą śmierć. Niektórzy twierdzą, że sen o zębach z krwią oznacza śmierć krewnego.
  • Kot — w moim przypadku sen o zwierzęciu oznacza przypływ gotówki. Czym większe zwierze tym większe pieniądze.
  • Szczur — może zapowiadać o spotkaniu szczęścia lub poważnych problemów. Zdecydowanie mówi o niespodziewnej gotówce. Nie musi być ona jednak duża, chyba, że śnisz o sporej gromadzie szczurów.
  • Pająk — może oznaczać, że osobę śniącą czeka szczęśliwe życie. To może również zwiastować szybką zmianę miejsca zamieszkania,

Sny prorocze — skąd się biorą?

Sny prorocze to sny, dzięki którym można rozwiązać problemy życia codziennego. Z kolei w psychologii mówi się, że prorocze sny pojawiają się, dlatego że w ciągu dnia chłonie się mnóstwo informacji. Mozg analizuje wszystko, co działo się w czasie dnia, w ciągu nocy. Wówczas pojawia się sen, który dokładnie pokazuje, co się wydarzy lub pojawia się ten symboliczny, który trzeba przeanalizować, ponieważ zawiera jakiś ukryty przekaz. Dlaczego niektórzy ludzie tak właściwie mają prorocze sny? Głównym powodem jest to, że mają bardzo rozwiniętą intuicję.

Prorocze sny mogą okazywać się poprzez jakieś konkretne wydarzenia, które mają nastąpić lub poprzez symbolikę, którą należy zinterpretować. W dzisiejszych czasach sny najłatwiej jest interpretować poprzez senniki internetowe. Jeżeli chodzi o to, kto może mieć sny prorocze, to głównie są to te osoby, które mają bardzo rozwiniętą intuicję. Dzięki niej mogą przewidywać wydarzenia nawet wtedy, kiedy są świadome w ciągu dnia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *