annakempisty.pl

Metoda 369 – na czym polega manifestowanie tym sposobem?

mar 16, 2022 porady

Każdy człowiek pragnie spełniać marzenia – od pieniędzy, sławy i bogactwa przez zdrowie po przeżycie wielkiego romansu, niegasnącą miłość i założenie szczęśliwej rodziny. Metoda 369 jest techniką manifestacji rzeczywistości w ogromnym skupieniu na zasobach nie ubytkach, które posiada dana osoba. Tak zharmonizowane myślenie może urzeczywistnić pragnienia każdego z nas.

Historia sekretu zaklętego w Metodzie 369

Nie jest wielką tajemnicą, iż już genialny Nikola Tesla postulował, że cały sekret wszechświata jest zaklęty w cyfrach 3, 6 i 9. Jego życiorys dowodzi, że w swoim życiu kierował się liczbami podzielonymi przez 3, wybierał on tylko te pokoje hotelowe, które spełniały ten warunek. Historia świata i jego największe dzieła również ukazują, że liczby te mają wyjątkową moc. Pitagorejczycy liczbę 3 utożsamiali z początkiem, środkiem, końcem, a mitologia grecka obfituje w odwołania do niej – trójgłowy Cerber, trójząb Posejdona. Nie stronił od tego symboli również świat chrześcijański – Bóg Ojciec, Syn i Duch Święty, 3 dary dla dzieciątka Jezus, zmartwychwstanie dnia trzeciego. Trójka znalazła swe miejsce również w “Boskiej Komedii” autorstwa Dantego, który podzielił swoje dzieło właśnie na 3 części, a każda z nich zawierała 33 pieśni.

Znaczenie kryjące się pod liczbami

Każda z liczb ma nadane swoje unikalne przeznaczenie. Nie dziwi więc fakt, że wspomniana już

  • liczba 3 uosabia nierozerwalne połączenie ze Wszechświatem oraz ekspresję kreatywności,
  • liczba 6 reprezentuje pokłady wewnętrznej siły i harmonii,
  • 9 odpowiada za zrozumienie tego, co nam nie służy, odcięcie się od tych ograniczających i toksycznych elementów życia i odrodzenie się już bez nich.

Metoda 369 – jak z niej korzystać?

Metoda 369 polega na ukierunkowaniu swojej siły duchowej na osiąganie zamierzonego celu. Zakłada zapisywanie treści, na których manifestacji nam zależy kolejno – 3 razy rano, 6 razy w południe i 9 razy na wieczór. Praktykę tę stosować należy bez przerw przez 33 dni.

Kluczem do działania metody i osiągnięcia tego, czego pragniemy jest wybór afirmacji, która nie zawiera komponentu “nie”. Poprawnie brzmiąca afirmacja to “Jestem wdzięczna za miłość, którą odczuwam” lub “Jestem w genialnej kondycji zdrowotnej”. Zapisując treści należy przywołać wizję ziszczenia się celu – widzieć rodzinę, o której się marzy lub życie codzienne bez problemów zdrowotnych i czuć za te wydarzenia szczerą, przejmującą radość.

Zapisywanie afirmacji jest już podjęciem kroków do spełnienia się tego, czego dotyczy nasze szczere pragnienie, nie powinniśmy czuć oporu przed tymi treściami a przejmującą ekscytację i otwartość, by przywitać i ugościć to, o czym marzymy w naszym życiu. Głęboko ważne jest również zawierzenie, zaufanie tej metodzie – nasze pragnienia nie powinny być obsesyjne, mieć w sobie negatywnych wibracji, pragnienia posiadania więcej niż ktoś inny, nie powinno wynikać z zazdrości czy zawiści. Ma być ono kreacją i wkładem w tworzenie wszechświata przy wykorzystaniu tak cennej wiedzy, jaką jest Metoda 369.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *