annakempisty.pl

Jak wróżba może pomóc w znalezieniu miłości?

lut 10, 2022 porady

Miłość to niezwykle ważna sfera życia każdego człowieka. Niejednokrotnie zastanawiamy się, kiedy w końcu spotkamy naszą drugą połówkę. Chcielibyśmy też wiedzieć, czy osoba, z którą się spotykamy, jest tą, z którą stworzymy trwały związek. Z odpowiedzą na te i wiele innych pytań dotyczących sfery uczuciowej przychodzi tarot.

Najważniejsze jest pytanie

Aby poznać odpowiedź na nurtujące nas kwestie dotyczące uczuć i relacji z drugą osobą, niezwykle istotne jest sformułowanie odpowiedniego pytania. Karty tarota, choć tak wiele mogą nam powiedzieć, nie przenikną naszej duszy,  by odnaleźć nasze intencje. Chcąc dowiedzieć się tego, co dla nas ważne w sferze  miłosnej musimy zastanowić się, jakie konkretnie informacje chcemy uzyskać. Możemy zapytać o to, kiedy spotkamy w końcu miłość, o to, czy związek, w którym jesteśmy prosperuje przyszłościowo. Możemy też pytać o konkretne sytuacje dotyczące naszego związku, jak chociażby poszukiwać rozwiązań na problemy, z którymi aktualnie borykamy się wraz z partnerem.

Tarot miłosny z trzech kart

Jedną z wróżb wykorzystujących karty tarota, stosowanych w obszarze uczuć i związków jest rozkład trzech kart.

Pierwsza z wybranych kart ilustruje, jakie okoliczności są sprzyjające budowaniu nowych relacji partnerskich. Jest to istotne dla osób, które nie mają aktualnie drugiej połówki, a pragną ją pozna. Ta karta pokazuje także cechy charakteru i właściwości osoby, dla której stawia się tarota. Osoba poznaje takie cechy własnej osoby, które są sprzyjające poznaniu człowieka, z którym zbuduje przyszłość.

Druga karta z kolei pokazuje przeciwną stronę medalu, czyli trudności jakie stoją na drodze wejścia w związek uczuciowy. Osoba, dla której stawiany jest tarot poznaje czynniki wewnętrzne takiego stanu rzeczy, ale też mechanizmy wewnętrzne, które sprawiają, iż ma trudności nawiązać bliską relację lub wybiera partnerów, z którymi nie buduje trwałych związków.

Trzecia karta pokazuje, czy osoba zadająca pytanie ma szansę na poznanie osoby, z którą stworzy stały związek.

Tarot partnerski dla osób będących w związku

Tarot miłosny jest przeznaczony nie tylko dla singli, ale dla osób pozostających w związku. Z kart można wyczytać intencje ukochanej osoby względem nas, czy poznać wizję wspólnej przyszłości.

Tarot dla partnerów składa się z dwóch rządów kart. Prawa strona układu tarota opowiada o osobie, która zadaje pytanie kartom, a lewa opisuje jej partnera miłosnego.

Aby postawić tarot partnerski należy rozłożyć 9 kart. Pierwsza z kart opowiada o tym, co osoba zwracająca się do tarota wnosi do swojego związku. Druga karta natomiast wyjaśnia, co ta osoba myśli o relacji w której aktualnie się znajduje. 3 karta jest niejako podsumowaniem dwóch pierwszych kart i wskazuje na prawdziwe uczucia osoby, która zadała pytanie, względem drugiej połówki. Karta czwarta obrazuje jakie jest jej podejście do związku w rzeczywistości. Piąta karta wraz z pierwszą odpisuje wzajemne relacje między dwójką partnerów. Karta szósta oraz druga wspólnie są obrazem tego, jakie problemy i trudności występują w związku i z jakimi musi się zmierzyć para. Karta nr siedem wraz z kartą trzy są trafnym obrazem wzajemnych stosunków między partnerami. Aby dowiedzieć się, jak dana para jest postrzegana w oczach innych osób, jak rodzice partnerów, rodzina, czy znajomi, należy zestawić karty osiem oraz cztery. Karta numer dziewięć natomiast wskazuje na to wszystko, co wspólne dla danej pary, a także wyjaśnia, co dzieli dwójkę ludzi.

Tak szczegółowa analiza pozwala na dostrzeżenie wielu problemów, wzajemnych uczuć oraz rzeczy, z których nie zdawaliśmy sobie sprawy dając pole do modelowania naszego związku i budowania trwałej relacji.

 

Zobacz moje pozostałe artykuły 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *