annakempisty.pl

Zadzwoń:

696 410 995

Napisz:

tarot8@wp.pl

Idealne randki według znaków zodiaku

mar 28, 2022 porady

Każdy znak zodiaku to inny temperament, a także… inne upodobania co do tego, w jaki sposób najbardziej lubimy spędzać czas we dwoje. Jak zorganizować idealną randkę, której nasz partner lub partnerka prędko nie zapomni? Zobacz najbardziej trafione  pomysły na randkę z każdym znakiem zodiaku.

Wymarzona randka dla każdego znaku zodiaku

 • Baran nie lubi rutyny i przewidywalności. Spróbuj go zaskoczyć i dodać element ryzyka do wspólnej randki. Spontaniczny wypad w góry, wyścigi na lodowisku, albo energetyczny koncert – ekstremalny charakter spotkania i poświęcenie Baranowi całej swojej uwagi rozpali jego zmysły.
 • Byk ceni sobie przyjemności i luksus. Nie potrzebuje ekstremalnej randki, za to doceni elegancką restaurację, przygotowaną przez partnera kolację przy świecach albo wykwintny piknik. W ciepłe dni dobrym pomysłem jest także wykwintny piknik. Drobny upominek i odrobina zmysłowości również nie zaszkodzą.
 • Bliźnięta są żywiołowe i nie lubią się nudzić, a oprócz ciekawej rozmowy lubią też miejsca, gdzie dużo się dzieje. Chętnie porobią coś związanego ze swoimi pasjami albo udadzą się na dynamiczny spacer, a później – spacer po gwarnym centrum miasta, który przerodzi się w przyjemną wspólną noc.
 • Rak to prawdopodobnie największy romantyk, ale i nieśmiały domator. Warto postawić na spokojny, nastrojowy wieczór. Choć wyjście na łono natury to dobry pomysł, to domowa kolacja przy świecach, czułe gesty i głęboka rozmowa to wszystko, czego potrzebuje nieśmiały Rak.
 • Lew uwielbia komplementy, drogie prezenty i… bycie w centrum uwagi. Nic podczas randki nie może być byle jakie: nietuzinkowa restauracja albo wspólna gra, w której Lew będzie mógł zabłysnąć, to klucz do sukcesu.
 • Panny nie zdobędziesz drogimi prezentami, komplementami czy zbyt szybkimi próbami przejścia do sypialni. Osoby spod tego znaku docenią romantyczną scenerię, wyjście na łono natury albo… wspólny wypoczynek. Panna lubi też rozrywki pobudzające intelekt i odrobinę spontaniczności.
 • Waga kocha piękno, ale lubi, kiedy wszystko jest starannie zaplanowane. Warto postawić na wspólne wyjście do muzeum, teatru lub randkę na szczycie wieży widokowej – w ten sposób oczarujesz Wagę, zwłaszcza jeśli zadbasz o swój elegancki wygląd i ciekawą rozmowę.
 • Skorpion jest emocjonalny i lubi wszystko, co niezwykłe. Niestandardowe muzeum, oryginalny wystrój restauracji, a może nawet escape room – silne wrażenia i nieprzewidywalność są bardzo wskazane. Skorpion chętnie zakończy randkę w sypialni, jeżeli go zaintrygujesz.
 • Strzelec potrzebuje przeżyć coś nowego; wycieczka w nowe miejsce lub coś związanego z kulturą pobudzą jego wyobraźnię i zaspokoi jego głód doświadczeń… podobnie jak zakończenie randki w ekscytującym, niekoniecznie wygodnym miejscu.
 • Koziorożec jest realistyczny i zdyscyplinowany, najlepiej jest więc razem z nim zaplanować randkę. Poróbcie coś związanego z jego zainteresowaniami lub z dużym wyprzedzeniem zaproponuj wspólny wyjazd.
 • Wodnik jest cichy, trochę ekscentryczny i zachwyca go oryginalność, więc warto postawić na coś niezwykłego. Nie musi być to od razu wyjazd autostopem za granicę – koncert czy próbowanie nowych potraw też zda egzamin.
 • Ryby są wrażliwe, sentymentalne i marzycielskie. Długi, romantyczny spacer w piękne miejsce i głęboka rozmowa to prawdopodobnie najlepszy sposób na wprawienie Ryb w miłosny nastrój, ale docenią też kolację przy świecach czy kontakt ze sztuką.

Recepta na idealną randkę

Dopasowanie charakteru randki do swojego partnera to jedno, ale niezależnie od znaku zodiaku koniecznie zadbaj o wyjątkową atmosferę spotkania i o to, by nie skończyły się Wam tematy do rozmów. Maksymalne skupienie na drugiej osobie to duża część sukcesu każdej randki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *