annakempisty.pl

Co czeka kobiety w 2022 roku?

sty 5, 2022 porady

Wiele z nas wchodząc w rok 2022 ma nadzieję, że będzie on dla nas zdecydowanie bardziej łaskawy niż poprzednie 2021 i 2020. Czy tak okaże się w rzeczywistości i co dokładnie nas czeka? Na te pytania stara się odpowiedzieć znana wróżka Anna Kempisty w wywiadzie przeprowadzonym przez portal Ohme.

Problemy finansowe? Nie tym razem!

Wszystkie panie martwiące się finansami będą mogły w 2022 roku spać spokojnie. Początek roku przebiegnie w energii stabilności finansowej i zawodowej. Druga część roku również nie powinna nas zbytnio przestraszyć w kwestii zabezpieczenia, chociaż u niektórych mogą pojawić się nagłe, niespodziewanie zwroty akcji, których absolutnie nikt się nie spodziewał. Wróżka jednak uspokaja, że nawet jeśli początkowo będą one wydawały się zagrażać spokojnemu i stabilnemu życiu, na sam koniec skończą się dobrze i bez strat. Dlatego jeśli któraś z pań odczuje strach czy niepewność odnośnie swojej sytuacji ekonomicznej, powinna pamiętać, że to wszystko minie i ostatecznie nic jej nie grozi. Należy jednak mieć na uwadze ostrożność przy jakichkolwiek rozliczeniach przy rozwodach, gdyż, niestety, w tych przypadkach bardziej korzystnie mogą wypaść w nich mężczyźni.

Co z życiem rodzinnym?

Prognozy Anny Kempisty odnośnie życia rodzinnego są zróżnicowane w zależności od sytuacji, w jakiej się aktualnie znajdujemy. Ogólnie rzeczy powinny układać się zgodnie z planem, a życie domowego zacisza rozkwitać. Cóż, jest to bardzo krzepiąca wróżba i skutecznie wzmacniająca przekonanie, że nasze wysiłki nie idą na marne. Nie zawsze jednak może być aż tak kolorowo, a sprawy mogą przybrać nieco inny bieg. Niestety, to znów kobiety będą bardziej odpowiedzialne za organizację życia rodzinnego i to na ich barkach będzie spoczywał ciężar utrzymania wszystkiego we względnym porządku. Zła wiadomość jest taka, że raczej nie ma co liczyć na wsparcie partnera. Mimo swojej siły i mocy sprawczej kobiety mogą czuć się wykorzystywane i niedoceniane, biorąc na siebie za dużo zadań, podczas gdy partner nie przyłoży się w żadnym stopniu do ich odciążenia. Wynika to prawdopodobnie z jego przyzwyczajenia do stanu rzeczy i poczucia bezpieczeństwa, gdy to właśnie kobieta zajmuje się sprawami niecierpiącymi zwłoki, takimi jak zakupy, utrzymanie domu czy nawet remonty. Relacje z dalszą rodziną także mogą nie układać się najlepiej.

Z drugiej strony wróżka przewiduje też bardzo dużo radości z dzieci dla tych, którzy je posiadają. Cieszyć się mogą także związki, którym po licznych nieudanych próbach zajścia w ciążę, w końcu się uda i doczekają się upragnionego potomka.

Kobieca energia

Rok 2022 dla kobiet będzie obfitował w kreatywność i zaradność, zarówno w pracy, jak i na polu prywatnym. Wspaniale jest również usłyszeć, że panie będą dobrze dogadywać się z paniami, i może dzięki temu nastąpi przełom. Będziemy sobie nawzajem pomagać i się wspierać, a takiej kobiecej dobrej energii nigdy za wiele. Kobiety docenią rolę siostrzeństwa, a te, które dotychczas były na nie zamknięte, otworzą się i rozkwitną w pełni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *